ANDI.lv - форум

Вернуться   ANDI.lv - форум > ANDI_Hotline

Диалог между ANDI_Hotline и Anna_Nagle
Отображение с 1 по 1 из 1 публичных сообщений
  1. Anna_Nagle
    13.02.2009 14:38
    Anna_Nagle
    Labdien,paldies par 101 (relizi),bet kaut kas nav tā ar veidlapu par PVN ,Programmā parādās ieraksts "Izvēlētais iestatījums neatbilst 2009.gadam,Nav neviena PVN deklarācijas 2009.gada iestatījuma" Kas par lietu un kur ir kļūda, vai es kaut ko nepareizi izdarīju,vai cita vaina?
    Man ir daudz arī jautājumu un ieteikumu par grāmatvedības programmas uzlabošanu.
    Piemēram: Kontā 2410 nevar izdarīt sīkāku analīzi(programmā raksta šajā līmenī ir iespējams ievadīt tikai grupas) praktiski pat to nevar izdarīt ,un kādas grupas šajā kontā var būt?Vajadzētu detalizēti- organizācijas nosaukums un kādi izdevumi u.t.t.
    Rakstot maksājumu uzdevumu par precēm ,kontā 5310,automātiski var iesist rēķina numuru un summa parādās un atlikums,tas irļoti jauki.Bet pārskaitot darba algu,konts 5610,i.i.n. soc.nod. riska nodevu ,katru darbinieku jāievada atsevišķi.Ja firmā ir trīsdesmit darbinieki,tad man katru mēnesi jāraksta 150 reizes darbinieku uzvārdi.Vai nevarētu iztaisīt atsevišķu maksājumu uzdevumu katram nodoklim atsevišķi,nospiežot taustiņu aizpildīt un viss automātiski aizpildīsies?
    SIA "FASOFT",darbojās arī ar programmu 1C,tāds variants ir viņiem ļoti izdevies. Paldies ka uzklausījāt! Gaidīšu atbildi Ar cieņu A.N.

Часовой пояс GMT +3, время: 14:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
Copyright 2009 © SIA "ANDI M"